به نام خدا

معرفی شرکت راشن هیدرولیک نوپاک

شرکت راشن هیدرولیک نوپاک با هدف ارائه محصولات، خدمات فنی و مهندسی، مشاوره، فروش، تامین کالا و آموزش در زمینه های هیدرولیک، پنوماتیک و ابزار دقیق، در سال 1393 تاسیس و آغاز به کار نمود است. این شرکت به پشتوانه تخصص و تجربه 40 ساله خود و فعالیت با نام هیدرولیک امید در دهه های گذشته ، مصمم به گسترش و ارائه تجربیات علمی و عملی خود به جامعه صنعتی و تولیدی کشور به نام شرکت راشن هیدرولیک نوپاک می باشد. پشتیبانی فنی از مشتریان و اهمیت به مبحث آموزش و باور به این نکته که آگاهی دادن به مشتری زمینه اعتماد متقابل است و افق پیش روی ما، در گسترش خدمات این شرکت به صنایع مختلف می باشد.

این شرکت با شعار کار منظم ٫ موثر و بروز بودن و با ایجاد واحد های بازرگانی و فروش قطعات مهندسی ، طراحی مهندسی و پشتیبانی فنی ، ساخت  – تولید و خدمات مهندسی و همچنین آموزش  مفتخر به ارائه محصولات و خدمات برای مشتریان عزیز می باشد.

 شرکت راشن هیدرولیک نوپاک با در اختیار داشتن منابع و کاتالوگ های مرجع و همچنین نرم افزارهای شرکت های مطرح در زمینه هیدرولیک، پنوماتیک ، اینسترومنت – شلنگ و اتصالات قادر به جایگزینی قطعات با یکدیگر و معادل سازی آنها که طیف وسیعی از کالا ها را پوشش میدهد می باشد.
مشتری مداری و نیز افزایش کیفیت محصولات با بکارگیری جدیدترین علوم مهندسی دنیا از اهداف ا صلی این شرکت به شمار میرود .

رزومه شرکت راشن هیدرولیک نوپاک- لطفا بر روی تصویر کلیک کنید.